Ekincioğlu Metal
Ekincioğlu Metal

Ekincioğlu Metal

1986 yılında Kayseri’de kuruluşunun ilk yıllarında katmer sac üretimi ile sektöre girmiştir.

90’lı yılların başların da Kayseri Organize Sanayi bölgesine geçerek komposto kase ve emaye tencere üretimi ile Türk sanayisine hizmet vermeye devam etmiştir. 1996 yılında Türkiye’de ilk doğalgaz ile çalışan Türk imalatı emaye fırınını kuran firmamız emaye yapmanın yanı sıra arz – talep sonucu katı yakıt soba imalatı ile Ekincioğlu markasını Türkiye’ye ve Dünyaya duyurmuştur.

2007 yılı itibari ile doğalgazın artması ile hizmet yönünü metal ev aletlerine çeviren firmamız halen sektöründe kaliteli,  uzun yıllar kullanışlı üretimler yaparak Türk sanayisine hizmet vermektedir.

EKİNCİOĞLU METAL

 

Vizyonumuz

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü paydaşlarına değer katacak şekilde yönetmek, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmaktır.